בחינת פטנט באירופה - פורום פטנטים

שאלה חדשה
 • אבישי

  נשלח ע"יאבישי 14:33, 1 במאי 2013

  שלום יש לי בקשה שנמצאת בתהליך בחינה באירופה .בכל מענה לאופיס סקשן עלויות העמיתים באירופה גבוהות מאוד .שאלתי היא כיצד ניתן להוזיל עלויות אלה ?האם עלי לחפש משרד עורכי פטנטים שאולי בעלי רשיון עבודה באירופה - האם זוהי דרך להוזיל את העלויות? תודה מראש על תשובתך

  השב
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גד בנט,מנהל הפורום

  14:50, 1 במאי 2013

  שלום אבישי,
  עלות עורכי הפטנטים באירופה גבוהה יחסית, אבל יש עדיין הבדלים משמעותיים בתוך אירופה. בד"כ, משרדים גדולים, משרדים הממוקמים בלונדון, מינכן וכד' יגבו מחיר גבוה יותר ממשרדים קטנים ומשרדים הממוקמים באזורים זולים יותר, ושלעתים מציעים עבודה באיכות גבוהה במחיר סביר יותר.
  הדרך הטובה ביותר היא לתת לעורך הפטנטים הישראלי לעשות את רב העבודה, כאשר עורך הפנטים האירופי עובר על התשובה ומשלים אותה ע"פ הצורך.
  בברכה,
  גדי

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.