רישום פטנט בארהב - פורום פטנטים

שאלה חדשה
 • נתנאל

  נשלח ע"ינתנאל 13:44, 11 ביולי 2013

  שלום,בשנת 2006 רשמתי פטנט בעזרת משרד עורכי דין ישראלי בארה'ב. במשך השנים לא עקבתי אחרי הנושא לאחר שניסינו לקדמו בכמה דרכים פה בארץ. להפתעתי גיליתי שהפטנט שאותו רשמתי מיוצר באופן מדוייק להצעה שהגשתי(זהה לחלוטין להצעות רכישה שעורך הדין שלח למספר רב של חברות בעולם)אני מנסה להשיג את העורך דין ללא הצלחה 1.אני לא מצליח להבין בחיפושי באתרי פטנטים בארהב אם הפטנט אושר סופית 2.מה הדרך שעלי לעשות על מנת לתבוע את המייצרים בארה'ב

  השב
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גד בנט,מנהל הפורום

  14:39, 11 ביולי 2013

  שלום נתנאל,
  אם בקשת הפטנט שלך טרם אושרה ב 2006, ומאז לא עקבת / שלמת עבורה, מן הסתם היא נזנחה. אתה יכול לחפש באתר משרד הפטנטים האמריקאי ע"פ מספר בקשת הפטנט (ובכן באתר גוגל פטנטים).
  אם אין לך פטנט בתוקף לא תוכל לתבוע אף אחד על הפרת פטנט (עילה חזקה לתביעה). אולי תוכל תיאורטית לתבוע על העתקה של הרעיון שלך, אבל בלי פטנט לא בטוח איזה קייס יהיה לך. עלות תביעה בארה"ב היא גבוהה מאד.
  אתה צריך לפנות לעו"ד אמריקאי המתמחה בליטיגציה כדי לברר מהן האופציות שלך.
  בברכה,
  גדי

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.