• שמואל

  נשלח ע"ישמואל 14:04, 7 בספטמבר 2013

  PCT שלום גד, תוכל בבקשה להסביר איך מגישים PCT לבד, יש באתר הרשות כל מיני הסברים ארוכים ומעייפים , שלב בנלאומי, שלב לאומי, מה היא בעצם כוללת הבקשה, האם הם כותבים תוצאות חיפוש וחוות דעת כתובה שכלולה באגרות? או שיש לבקש בנפרד דו"ח בחינה וחיפוש

  השב
 • 14:31, 7 בספטמבר 2013

  מה זה בחינה בינלאומית מוקדמת? כי היא איך שהבנתי אופציונלית, מה מטרתה ואיך היא עוזרת

  תגובה
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גד בנט,מנהל הפורום

  18:09, 7 בספטמבר 2013

  לא זה לא אופציונלי, זה כלול באגרות. אתה מקבל דו"ח חיפוש + חוות דעת כדי שתוכל להעריך טוב יותר מהו הסיכוי שלך לקבל פטנט לאור הממצאים שנמצאו בחיפוש.
  בברכה,
  גדי

  תגובה
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גד בנט,מנהל הפורום

  18:08, 7 בספטמבר 2013

  שלום שמואל,
  זה לא טריוויאלי להגיש בקשת PCT לבד (למרות ששום דבר לא בלתי אפשרי ;), אבל יותר חשוב לברר האם אתה באמת צריך להגיש בקשת PCT.
  בד"כ כלל מגישים בקשת PCT שנה אחרי שמגישים בקשה ראשונה (לא משנה איזה בקשה ראשונה). במסגרת ה PCT, אתה מקבל דו"ח חיפוש מקצועי + חוות דעת כדי שתקבל הערכה כמה חזקות תביעות הפטנט שלך. שנה וחצי אחרי בקשת ה PCT אתה צריך להגיש בקשות במדינות שברצונך לקבל הגנה בהן.
  אתה מוזמן להרים לי טלפון 072-3227307 השבוע אם תרצה פרטים יותר ספציפים.
  בברכה,
  גדי

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.