לקדם פטנט - פורום פטנטים

שאלה חדשה
 • סרגי

  נשלח ע"יסרגי 20:30, 21 באפריל 2014

  רשמתי פטנט. הפטנט לשימוש חדש למוצרים כבר קיימים היום בשוק, אך נדרש להם שדרוג די מורכב. אין לי מספיק ידע ומשאבים כדי לקדם את הפטנט לבד. בשלב זה אני מעוניין למכור אותו לאחת משני חברות בינלאומיות מאוד גדולות, למשל כמו אפל, שרק ביכולתן לפתח, לייצר ולשווק את המוצר. בשלב זה אני מנסה ליצור קשר עם החברות אך לא מצליח, הם לא עונים למיילים ועוד לא מצאתי שום דרך אחרת להסיג אותם. מאוד חבל. הרעיון יפה וכדאי, כדאי להתעסק אתו מהרבה בחינות. בבקשה תנו לי כמה טיפים מה עושים בדרך כלל במצב שכזה. תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גדי בנט,מנהל הפורום

  22:49, 21 באפריל 2014

  הי סרגי,
  שאלה טובה, אין עליה תשובה פשוטה. החברות האלה מקבלות הרבה מאד הצעות כאלה ולמעשה אין להן את המשאבים כדי לבדוק כל הצעה לעומקה, מה עוד שבד"כ רוב ההצעות לא באמת חשובות...
  הכי טוב לנסות להגיע דרך מישהו שאתה (או נציג שלך) מכירים. רשתות חברותיות כמו LinkedIn הם דרך אחת.
  צריך גם לבדוק את המסר שלך מחודד, האם המייל שאתה שולח פשוט וברור, והאם המסר נקלט מהר (לרוב האנשים אין סבלנות למיילים ארוכים מאנשים שהם אינם מכירים).
  אם אתה רוצה אשמח לשמוע על הרעיון ולראות אם אני יכול לקדם אותו דרך אנשים שאני מכיר (עבדתי הרבה שנים בארה"ב).
  בברכה,
  גדי

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.