התמחות בעריכת פטנטים + עריכת דין - פורום פטנטים

שאלה חדשה
 • מוטי

  נשלח ע"ימוטי 08:53, 25 באפריל 2014

  שלום רב, הנני בעל תואר דוקטור במדעי המחשב וכן לאחר התמחות בעריכת דין (לפני הסמכה) רציתי לשאול בפורום האם יש מניעה לבצע התמחות בעריכת פטנטים ולאחר מכן להיבחן בבחינות ההסמכה במקביל להסמכה בעריכת דין כמו כן - מה אופק התעסוקה בתחום והאם יש יתרון למי שיש לו גם הסמכה כעו"ד וגם כעורך פטנטים אשמח אם תוכל לציין או להפנות לאתר שבו ישנם משרדים המחפשים מועמדים להתמחות בעריכת פטנטים תודה מוטי

  השב
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גדי בנט,מנהל הפורום

  10:30, 25 באפריל 2014

  שלום מוטי,
  תארים מרשימים! אני ממליץ לך לעשות התמחות במשרד שהוא גם של עורכי דין וגם של עורכי פטנטים וכך התקופה תחשב במקביל. בסופו של יום עבודת עורך הפטנטים (כתיבה והגשה של בקשות פטנט...) שונה מעבודת עורך דין (הסכמים, תביעות...) אבל ברור שיש יתרון לאדם שהוא בעל שתי ההסמכות.
  אתה צריך להחליט, ואולי גם תלוי במשרד בו תעבוד, האם תרצה לעבוד בצד של עריכת הדין או בצד של עורכי הפטנטים.
  בהצלחה!
  גדי

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.