רישום 'כובל' של סימן מסחרי בקוריאה - פורום פטנטים

שאלה חדשה
 • איציק לביא

  נשלח ע"יאיציק לביא 11:28, 1 ביולי 2014

  שלום רב אני עובד עם חברה ישראלית הנעזרת בשירותיו של מפיץ קוריאני כיוון שלא מרוצים מהמפיץ מעוניינים לסיים עימו את הסכם ההתקשרות אך זה "חסם" את החברה בכך שרשם סימן מסחרי עם השם והלוגו של החברה 1. האם זה חוקי לרשום סימן מסחרי על הלוגו של החברה הישראלית ובכך לחסום את היצרן הישראלי מלהתקשר עם מפיץ אחר? 2. כיום הסימן המסחרי עושה שימוש בלוגו החברה אך עם כיתוב בקוריאנית. שאלתי היא אם החברה הישראלית תפיץ את המוצר עם אותו הלוגו שלה אבל עם כיתוב באנגלית - האם זה יחשב כהפרה של הרישום הקוריאני תודה רבה איציק

  השב
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גד בנט,מנהל הפורום

  12:03, 1 ביולי 2014

  שלום איציק,
  השאלה נוגעת לסימני מסחר ולא פטנטים, יש כאן פורום מיוחד לסימני מסחר, רציתי להפנותך לשם אבל ראיתי שכבר שאלת את השאלה גם שם ;)
  על כל פנים, שאלתך נוגעת לחוקים מסחריים בקוריאה, ואתה צריך להתייעץ עם עורך דין קןריאני לא ישראלי בנוגע.
  משרדנו עובד עם משרדי עורכי פטנטים / עורכי דין במדינות רבות כולל קןריאה. אם תרצה להתייעץ, נצטרך לקבל ממך יותר פרטים על המקרה כדי להפנות שאלה מתאימה לעמיתים בקוריאה.
  בברכה,
  גדי

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.