רעיונות חדשים בתחום הרכב - פורום פטנטים

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 13:33, 22 בנובמבר 2014

  שלום לכולם , העבודה שלי בתחום הנהגות והישיבה במשך שעות הכל יום ברכב הביאו אותי לחשוב על רעיונות חדשים שלפי דעתי לא קיימים היום גם במכוניות הכי חדשות והכי מובילות בענף הרכב , אני מעוניין לדעת למי עלי לפנות כדי לקדם את הרעיונות שלי בתחום זה אשמח לעזרתכם

  השב
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גד בנט,מנהל הפורום

  14:11, 22 בנובמבר 2014

  שלום שי,
  עולם היזמות הוא עולם מורכב... אם הרעיון שלך מהווה חידוש טכנולוגי כלשהו, אתה יכול לנסות לרשום עליו פטנט כדי להבטיח את הזכויות שלך. מעבר לכך, עליך למצוא משקיעים, שותפים, לקוחות וכו'. אין תשובה פשוטה לשאלה למי עלי לפנות. עליך להחליט אם אתה רוצה להקים את המיזם לבד או למכור את הרעין. לעתים צריך לבנות אב טיפוס. תמיד צריך להכין תוכנית עסקית שתראה את הפוטנציאל... יש הרבה צעדים שצריך לנקוט לפני שרואים הצלחה, גם אם הרעיון הוא רעיון טוב ביסודו.
  שיהיה בהצלחה!
  בברכה,
  גדי

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.