החייאת פטנטים - פורום פטנטים

שאלה חדשה
 • מיקי

  נשלח ע"ימיקי 18:36, 9 במרץ 2015

  שלום רב, שתי שאלות פרטניות רלוואנטיות לחברתנו, אשר על שמה מספר בקשות ורישומי פטנט: 1. ביחס לפטנט רשום בארה"ב ובסין, לא משולמות זה זמן אגרות חידוש תקופתיות. האם אפשרי ובמה כרוכה סגירת הפער וחידוש הפעילות? 2. לפטנט בתוקף בארה"ב, האם ניתן להרחיב את הרישום למדינות נוספות שנזנחו לאחר תחילת התהליך הלאומי (אירופה, למשל)? בהתאם לתשובות, ברצוננו לפעול באמצעותכם. בברכה,

  השב
 • מנהל הפורום:גד בנט

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  22:37, 9 במרץ 2015

  שלום מיקי,
  1. התשובה תלויה בכמה זמן עבר מאז מועד החידוש, ולמה לא שולמו אגרות החידוש. בד"כ יש 6 חודשים אחרי המועד בהן ניתן להחייות את הפטנט בתשלום קנס בלבד. מעבר לכך, ההחייאה אינה אוטומטית וצריך להוכיח נסיבות מסוימות מדוע לא שולמו האגרות בזמן.
  2. באופן עקרוני קשה להחיות בקשות שנזנחו, וזה אפשרי רק בנסיבות מסויומות. צריך לבדוק איך ומתי הבקשות נזנחו. אם הבקשות נזנחו כי בעל הפטנט ביקש זאת במפורש, אי אפשר לחזור משם.
  בברכה,
  גדי

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.