open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 14 בפברואר 2016

            צו הארכה לפטנט מותנה בקבלת הארכה במדינה אחרת?

            שלום,

            להבנתי במקרים מסוימים ניתן לקבל הארכה לפטנטים בתחום התרופות.
            האם הארכה כזו מותנית בקבלת הארכה במדינה אחרת?
            כלומר, האם אני חייב הארכה במדינה אחרת על מנת לקבל הארכה בארץ?

            14 בפברואר 2016
          • מנהל הפורום גד בנט 14 בפברואר 2016

            צו הארכה לפטנט מותנה בקבלת הארכה במדינה אחרת?

            שלום זיו,
            אתה צודק, תרופות הם החריג היחיד היום שעל פיו ניתן לקבל הארכה לתוקף פטנט מעל 20 שנה. כל מדינה קובעת את החוקים שלה, והכללים להארכה שונים ממדינה למדינה בהתאם לחוקים ולמדיניות. בישראל, הכללים מאד מחמירים (בעקרון כדי לתמוך בתעשיית התרופות הגנריות, דהיינו טבע, שמחכות שהפטנט יפוג כדי לייצרו), ולכן הכלל הוא שחובה שתהיה הארכה במדינות בחו"ל (יש רשימה מסודרת) וההארכה בישראל היא הזמן הקטן ביותר שהוענק בחו"ל.
            בברכה,
            גדי

            14 בפברואר 2016
            • 14 בפברואר 2016

              צו הארכה לפטנט מותנה בקבלת הארכה במדינה אחרת?

              איפה יש רשימה מסודרת?

              14 בפברואר 2016
              • מנהל הפורום גד בנט 14 בפברואר 2016

                צו הארכה לפטנט מותנה בקבלת הארכה במדינה אחרת?

                כל הנהלים והרשימה מוסדרים בסעיף 64 לחוק הפטנטים (שאתה יכול להוריד מהאתר של רשות הפטנטים).
                כיום המדינות המוכרות הן: ארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת, איטליה וספרד.
                בברכה,
                גדי

                14 בפברואר 2016
                • 14 בפברואר 2016

                  צו הארכה לפטנט מותנה בקבלת הארכה במדינה אחרת?

                  תודה רבה

                  14 בפברואר 2016
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form