פטנט חדש ודרך ישומו - פורום פטנטים

שאלה חדשה
 • א

  נשלח ע"יא 18:43, 25 במרץ 2012

  שלום רב, מקווה שהגעתי למקום הנכון ואוכל לקבל עזרה בנושא שלי. יש לי רעיון לפטנט חדש- מוצר כלשהו,רשמתי את הפטנט שלי בפרובישינל בארה"ב בלבד. כעת ברצוני להתחיל לשווק - לכן היתי רוצה למצוא משקיע שהוא עורך דין בלבד מהתחום כמובן על מנת שיעשה ביחד איתי את עבודת השיווק וכמובן הגנה על הפטנט בתמורה לאחוזים, מה עלי לעשות ולאן לפנות? אשמח לקבל דעה בנושא. תודה ויום טוב אלה.

  השב
 • מנהל הפורום:גד בנט

  גד בנט,מנהל הפורום

  22:45, 25 במרץ 2012

  שלום אלה,
  את מחפשת 4 אנשים שונים: משקיע, עורך פטנטים, עורך דין ואיש שיווק. למצוא את כולם בבן אדם אחד, ועוד תמורת אחוזים בלבד נראה לי מאד לא סביר בעליל.
  עדיף שתחפשי משקיע שישקיע במיזם תמורת אחוזים, ועם הכסף הזה תשלמי לעורך פטנטים לרשום את הפטנט, לעורך דין לנושאים המשפטיים (חוזים עם מפיצים, משקיעים וכו'), לאיש שיווק וכו'. כל אחד ותחום עבודתו ותחום מומחיותו.
  בברכה,
  גדי

  תגובה
 • 20:53, 26 במרץ 2012

  תודה רבה על התשובה המהירה והכיוון!!!

  תגובה
מנהל הפורום:גד בנט

מנהל הפורום: גד בנט

עורך הפטנטים גד בנט הינו שותף ובעלים של משרד עורכי הפטנטים בן-עמי ושות' המתמחה בליווי פטנטים במדעי ה
למידע נוסף

053-9377857 חיוג
הודעה

איך לרשום פטנט בארץ ובעולם? על מה אפשר לרשום פטנט? איך מתחילים את הליך הפטנטים? איך לחפש האם האמצאה כבר קיימת? איפה כדאי להגיש בקשת פטנט קודם? איזה זכויות מעניק הפטנט לבעל הפטנט? ממתי מוגן בעל הפטנט? האם ניתן לקבל הגנה לפני קבלת הפטנט? כיצד לזרז את הליך הפטנטים? מהי בקשת זמנית (Provisional)? מתי כדאי להגיש בקשה זמנית ומתי עדיף להגיש בקשה רגילה? כל אילו ונושאים אחרים ידונו בפורום.