• 8 במרץ 2012

חובות , פשית רגל , תביעה ועוד...

פונינו מבית מגורים למרות שלא היה בתקופת הפינוי חוב פיגורים, היה חוב שהוסדר, ועוד כמה פעמים פיגור ששולם, וביום הפינוי לא היה חוב , עליי לציין שבעלי בפשיטת רגל, (הפינוי היה בגלל חוב פיגורים).
    החלטתי שאני תובעת את הבנק על הפינוי וקיבלתי אפשרות בבית משפט בדיון הראשון להגיש את התביעה. כשהשופט ממליץ בחום מבא כוח הבנק להגיע אתי להסדר סביר, לאחר שנים של דיונים התקבל פסק דין (שופטת אחרת שלא הייתה בדיונים) ובו כותבת השופטת שהבנק היה רשאי לממש את הנכס בגלל החובות של בעלי, (לא של המשכנתא) וקיבלתי לשלם הוצאות משפט ע"ס 15000ש"ח
    שאלתי היא: מדוע הותר לי בדיון הראשון "בחום לב" כפי שאמר השופט לתבוע את הבנק אם מראש התביעה מועדה לכישלון (בגלל חובות בעלי) ואני צריכה עוד לשלם הוצאות משפט.
    נוסף לכך פסק הדין ניתן באוגוסט 2011 ולנו הדבר נודע במקרה רק החודש , גם העורך דין שלי טוען שלא קיבל את פסק הדין. היום קיבלתי עיקול לחשבוני על החוב שלי מהוצאות המשפט וגם כאן לא קיבלתי שום מכתב קודם ובקשה לתשלום וגם העו"ד שלי לא קיבל.
    ברצוני להגיש ערעור על פסק הדין אבל עבר זמן רב מקבלת פסק הדין מה עושים? ואם אפשר להגיש ערעור מהם התשלומים שעליי לשלם לבית המשפט (מצבי הכלכלי קשה).
    תודה מראש על התייחסותך

8 במרץ 2012
  • 3 באפריל 2012

חובות , פשיטת רגל , תביעה ועוד...

עורך דין מוטי ישר שלום רב,
    מחכה לתשובה, יש בעיה עם השאלה?
    תודה מראש
    שרה

3 באפריל 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?