הסדר או הפטר - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • חסוי

  נשלח ע"יחסוי 18:55, 15 באפריל 2012

  שלום,ותודה מראש על העזרה. אני נמצא כשנה ורבע בפש"ר, מאז ניתן צו הכינוס. החובות הם בסך 350 אש"ח, ותשלום חודשי עס 1200 שח. כמעט כל הנושים הם בנקים. הכל מדווח ומשולם בזמן-אין נכסים או הכנסות לא מדווחות. לנושים אין טעם לצפות לשינוי מפתיע במצבי. בנוסף, טרם פשיטת הרגל שילמתי לנושים במשך כ 3 שנים סכום דומה במסגרת איחוד תיקים בהוצל"פ. צד ג מעוניין לעזור לי לסיים את ההליך לקבלת הפטר. מדובר בסכום של כ 40-60 אש"ח, האם עדיף להציע הסדר, או לבקש היוון התשלום לכל התקופה ע"מ לקבל הפטר מיידי? אם הבנתי נכון פרושו של היוון במקרה שלי הוא 1200 שח כפול 3 שנים שנותרו? האם החישוב סביר? וללא קשר לשאלות אלה- האם מנסיונך בית המשפט ייתן משקל לתקופת התשלומים ונסיונות ההסדר בתקופת איחוד התיקים? תודה על התייחסותך מכל הלב.

  השב
 • 16:46, 17 באפריל 2012

  שלום רב,

  לא הצלחתי להבין מפניתך האם הוכרעו תביעות החוב. לאחר שאדע אוכל להתייחס.
  באשר לסיפא שבפנייתך הרי שבית המשפט כמעט ואינו משמש פקטור. לכן חשוב לדעת האם הסכומים הללו נזקפו ומהי יתרת החוב לאחר הכרעת הנאמן.

  תודה

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.