חוב ישן לעירייה - מח' מים הוצאה לפועל - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • ניצה

נשלח ע"יניצה 18:24, 15 במאי 2012

שלום, היום הגיע אליי הבייתה איש הוצאה לפועל ונתן לי מכתב שרשום בו השם של אימי נשמתה בגן עדן, שכביכול יש חוב על שמה. אמרתי לנ"ל שאימי נפטרה לפני 4 שנים , והדירה זו דירה של עמידר . האיש אמר שאני אומרה לשלם את החוב. ובמסמכ היה כתוב שהם רשאים לעקל את המטלטלין בבית. האם אני מחוייבת לשלם את החוב אני גרה בדירה שכורה של עמידר דירה שאימי הייתה מתגוררת בה?. והחוב לא של אימי בכלל אלא של הגרוש, אבל אין הוכחות כי הוא כבר איננו. להזכיר אני לא עובדת מתקיימת מביטוח לאומי, מה ניתן לעשות? נ.ב הוא שאל איך קוראים לי ואמרתי לו וביקש שאחתום על המסמכים שאגיש לי ולא חתמתי, האם נהגתי נכון? מבקשת שתעזור לי הנושא. אני מפחדת נורא על הדברים המעטים שליש לי.

השב
  • 18:30, 15 במאי 2012

מה לגבי חוק התיישנות, להזכיר עברו יותר מ4 שנים.

תגובה
  • 18:54, 15 במאי 2012

מאז אימי נפטרה נפשמתה בגן עדן.
    אך החוב התחיל להיווצר יותר מ10 שנים בפועל. ורק היום קיבלנו מכתב על הליכי גבייה.

סליחה על השירשור.

תגובה
  • 19:44, 18 במאי 2012

ניצה שלום,

בכדי להשיב לך על השאלה עליי לדעת האם אמך ערכה צוואה ובכלל האם ירשת מנכסיה.

באשר לחתימה אין לכך משמעות. הפקיד יציין את דבר הסירוב שלך לחתום, מהותית אין לכך שום משמעות.

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.