לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
שלומי

פשיטת רגל

שלום, אני שוטר, משכורתי נעה בין 6000 ל- 6500 לחודש, אני בניתי בית וטרם סיימתי את בניתו בשל מחסור במזומנים. לקחתי משכנתא אך בשל פיגורים בתשלום לא יכולתי להמשיך ולקבל את השלבים לסיום הבית, חשבתי להיות "חכם" ולקחתי אינספור הלוואות קטנות ע"מ שאוכל להמשיך ולשלם לקבלנים, כרגע נוצר מצב בלתי אפשרי שבו אני משלם בחודש סכום העולה על משכורתי החודשית רק לטובת הלוואות, יש לי 3 ילדים שעלי לפרנס, אישתי פוטרה מעבודתה לפני מספר חודשים ואין לי כבר אפשרות לשלם בעבור ההוצאות השוטפות קל וחומר שאיני עומד בהלוואות. אני חייב לבנק פועלים- 70000, לבנק דיסקונט- 50000, לבנק יהב- 50000, ויש לי משכנתא על-סך 320000, אני אמור לשלם בחודש- 1000 ש"ח להנק דיסקונט, 1350 ש"ח לבנק יהב, 1200 ש"ח לבנק פועלים, 2000 ש"ח משכנתא, ברוב טיפשותי לפני שנתיים רכשתי רכב מליסינג אשר איני מצליח למכור אותו ועליו אני אמור לשלם כל חודש 1250 ש"ח אך אחי משתתף איתי בנטל הזה, יש לי גם מלא חובות "קטנים" לגני הילדים, לפלאפון ועוד.... איני מצליח למצוא פיתרון ואני כבר על סף ייאוש... מה אני יכול לעשות על-מנת לשפר את מצבי? חשבץי על פשיטת רגל, מה זה אומר? מה ההשלכות? והאים זה הפתרון? תודה ענקית על תשומת הלב, שלומי.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום הוצאה לפועל