• 11 באוגוסט 2012

  דחוף -- בקשה חוזרת לאיחוד תיקים בהוצל"פ

  האם יש צורך בבקשה החדשה להחייאת תיק האיחוד ו/או בבקשה לאיחוד תיקים חוזר לחייב, מלבד ליתן נימוק לראש ההוצל"פ על שינוי נסיבות והסבר בדבר אי מתן התשלום ומחויבות החייב לשלם והיכולת לעמוד בצו התשלומים שייקבע בניגוד לעבר בהווה ולעתיד לבוא, האם יש צורך בבקשה החוזרת לערוך אותה כמו בקשת איחוד התיקים המקורית?
  האם יש לתת תצהיר חדש ע"י החייב הדומה לתצהיר המקורי כפי שכבר הוגש בעבר בנוסף לנסיבות והעובדות החדשות בגינן הוא פונה לאיחוד חדש?
  האם יש צורך לרשום שוב את שמות הזוכים ולערוך בקשה חדשה כאילו לא היה איחוד במידה ואין תיקי הוצל"פ חדשים מאז הפירוק?במידה והחוב המעודכן גבוה מיום הגשת הבקשה המקורית זה מחייב הגשת בקשה חדשה לגמרי כדי שייקבע בהתאם צו תשלומים חדש בתיק האיחוד שחודש?
  במידה ומאז שפורק התיק נפתחו תיקי הוצל"פ חדשים, האם אין מנוס בעצם מהגשת בקשה הדומה לבקשה המקורית ולערוך הכל מהתחלה לצורך צו התשלומים ורק לעדכן או להוסיף בהתאם או שהכל עורכים מההתחלה כאילו לא הוגשה בעבר בקשה לאיחוד תיקים לחייב?
  האם לצורך עריכת בקשה חוזרת רואים בזה כאילו זה בקשה חדשה לאיחוד תיקים ככה שתשלום שכ"ט לעו"ד הוא בשביל בקשה חדשה כאילו לא הוגש מעבר מעולם איחוד תיקים? האם עו"ד בעצם עושה בקשה חדשה מאפס ולכן צריך לשלם שכ"ט עקרונית בעצם לאיחוד תיקים חדש או שרק מדובר בסוג של עידכון וחידוש ואז שכ"ט לבקשה הוא נמוך הרבה יותר בגלל שכבר בעבר נעשתה בקשה לחייב מוגבל באמצעים/איחוד תיקים וכבר שולם בעבר שכ"ט על זה לעו"ד או שזה ממש לא משנה?
  תודה

  11 באוגוסט 2012
 • 12 באוגוסט 2012

  דחוף -- בקשה חוזרת לאיחוד תיקים בהוצל"פ

  ככל שתיק האיחוד הקודם פוזר, אזי עלייך להגיש את הבקשה מחדש לרבות כל ההליכים הכל מהתחלה.

  12 באוגוסט 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?