• 20 בפברואר 2013

איחוד תיקים מורכב

הוריי היקרים פנסיונרים נמצאים כשנה באיחוד תיקים בנפרד כל אחד משלם 300 ש"ח בדיון שהיה בחקירת יכולת נקבע שהם ישלמו 300 ש"ח ולאחר תקופה מסויימת הסכום יעלה ל500 לאמא שלי ולאבא שלי1000 ש"ח דהיינו 1,500 ש"ח בחודש אימי עברה שתי ניתוחים להחלפת ברך נמצאת בשיקום עם כאבים ףוכן מיותר לציין שאינה עובדת מס' שנים בעקבות בריאותה זו. אבי היקר עצמאי בן 65 ומרויח בחודש (הכנסה 3.500)בחודש המצב מאוד קשה בבית חובות כמו ארנונה, מים, ומשכנתא משועבדת לבנק חוב שמשלמים כ3,500 אלף ש"ח רק חוב משכנתא,אימי היקרה מקבלת פנסיה +השלמת הכנסה 3700 בחודש עקב מצב גרוע ורעוע בבית נותנים לה השלמת הכנסה בנוסף לפנסיה,וכאן נשאלת השאלה כיצד יכולים הוריי היקרים להתמוד עם בעיה קשה מאוד כמו תשלום לאיחוד תיקים שאמורים לשלם 1500 ש"ח בחודש עליי להזכיר שאבי היקר עקב מחלת הסכרת עבודתו הולכת ומצטמצמת ל3,4שעות ביום כיצד ניתן להפחית את צו התשלומים שנקבע להם?האם בשל מצב בריאותי\וכלכלי ניתן לבקש מחיקת חובות בשל גילם,בריאותם והמצב הכלכלי???

20 בפברואר 2013
  • 12 באוגוסט 2013

איחוד תיקים / פשיטת רגל, גרה עם ההורים

יש נגדי תיק הוצל"פ בסך 7000 ואמורים להגיע עוד כמה בדרך ביניהם הגדול בסך 95 אלף
    אני בהליכי גירושין כך שיש לי רק את המשכורת שלי 4500, הורי עוזרים לשלם חשמל, אוכל, ארנונה ומשכנתא שהיא ע"ס 4000, ועוד חוב פיגורים 1000 בחודש.... הבעל יצא מהבית ולא משתתף בתשלומים
    אני גרה עם הורי באותו בית

האם יאשרו לפרוס את החוב לתשלומים בסך 200 בחודש אם הורי עוזרים (פנסיונרים גם בחובות), צריכה להגיש פריסת תשלומים לבנתיים וכשיגיעו עוד תיקים לעשות איחוד תיקים

אשמח שתייעץ לי איך ומה לעשות, החובות ההוצאות יותר גדולים מהמשכורת
    תודה

12 באוגוסט 2013
  • 20 בפברואר 2013

איחוד תיקים מורכב

סוניה שלום
    בהליכי הוצל"פ לא ניתן למחוק מסיבות בריאותיות/רפואיות/כלכליות חובות.
    מחיקת חובות ניתנת בהליכי פשיטת רגל ומתיאור הנתונים , יהיה ניתן לבצע הליך במהירות.
    המלצתי לפנות לעו"ד העוסק בהליכי פש"ר ע"מ שיתן חוו"ד יסודית

20 בפברואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?