שלום רב - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • אילן

נשלח ע"יאילן 14:05, 10 באוקטובר 2013

שלום. לפני מספר ימים השתחררתי מבית הסוהר וגיליתי שבמהלך שהותי בפנים יתנהל נגדי משפט שהפסדתי בו ונפתח נגדי תיק בהוצאה לפועל. לפי תאריך פסק הדין ,באותו זמן הייתי נתון ביידי השב''ס ,אשר כפי הנראה הם עצמם לא היו מודעים לעניין ולא לקחו אותי למשפט. האם ניתן לערער בטענה שלא הייתי מודע למשפט ולא הייתה לי אף אפשרות להגן על עצמי? האם חובה לשכור עורך דין על מנת לערער? במידה ולא ,מה הוא התהליך שיש לבצע? שנית ,כאשר הייתי בהוצאה לפועל גיליתי שלפי הרישומים שלהם התבצעה ליידי מסירה מלאה. אם אינני טועה ,מסירה מלאה זה אומר שהשליח הביא לי את זה בעצמו וחתמתי על כך ,נכון? כי אם אינני טועה הריי שדבר זה לא הגיוני היות ובזמן זה הייתי בבית סוהר ורחוק מספר חודשים מהשחררור. כך שהשאלה המרכזית היא ,מה בעצם האפשרויות שלי?

השב
  • 18:47, 14 באוקטובר 2013

עליך להגיש לבית המשפט בו ניתן פסק הדין בקשה לביטול פסה"ד וכן בקשה לעיכוב הליכי הוצל"פ.
    מאחר ויש צורך להגיש גם כתב הגנה , המלצתי לפנות לעו"ד ולקבל סיוע משפטי

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.