יעוץ המילוי טופס 529 - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • דן

נשלח ע"ידן 20:12, 21 במאי 2014

עומדים ותלויים נגדי כ- 10 תיקים בהוצל"פ. הוותק הממוצע של התיקים הוא 8-9 שנים. כל הנושים הנם מוסדיים (בנקים - חחברות בע"מ). 2 מהנושים הטילו עלי עיכוב יציאה מהארץ. העיכובים חודשו יותר מאשר פעם אחת. במרוצת השנים איבדתי את כל רכושי ונכסי, אני בן 58 ומשכורתי כיום עומדת על 4500 ש"ח ברוטו לחודש. אני חי בשכירות של 3300 ש"ח. מיותר לציין שאין לי שום דרך להתקיים מההכנסה הנ:ל ולכן אני נעזר מדי חודש בתוספת של כ 1500 ש"ח מילדי הבוגרים. מצב מאוד לא נעים.לאחרונה אחד הנושים (בנק) הצליח לעכל את משכורתי. האם יהיה נכון להגיש את הטופס שבנדון למזכירות הוצל"פ והאם יהיה נכון לכלול בו את כל התיקים העומדים או רק את התיק שעיכל את משכורתי. אין לי ספק שכדי לעשות את הפרוצדורה BY THE BOOK יש המון פרטים חסרים בשורות אלו. לצערי אין לי שום יכולת כלכלית להתיעץ פיזית עם משפטן מתמצא ולכן אני עושה שימוש בפורום הנ"ל. תודה רבה.

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

15:40, 25 במאי 2014

דן היקר
    תפנה לסיוע המשפטי ...
    ייתכן וכדאי בכלל שתפנה להליך פשט"ר...במטרה למחוק את כל החובות ולפתוח דף חדש

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.