האם אפשר לגבות משהו - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • עידו

נשלח ע"יעידו 12:56, 14 ביולי 2014

איך אני יכול לנסות ולגבות סכומי עתק שחייבים לי בתיקי הוצל"פ, התיקים מלפני הרבה שנים, ואין לי מושג איפה זה עומד, בזמנו טיפל בזה עורך דין אבל אני חושב שגם הוא נואש ולכן העביר אלי את התיקים בחזרה, לזכותו יאמר שהוא לא עסק בגביה או בהוצל"פ ופעל בתיק כחבר אישי שאיליו העברתי את הטיפול. בקיצור מה אפשר לעשות עכשיו, יצויין שאני לא רוצה להוסיף ולהוציא כסף על התיקים האלה.

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

12:59, 14 ביולי 2014

אם נפתחו תיקים
    אזי שלפי ת.ז. שלך סביר להניח שיידעו בהוצל"פ
    או בלשכה הקרובה למקום מגרוך,
    נסה גם *35592

תגובה
  • 13:14, 14 ביולי 2014

כן זה ידוע לי, השאלה הייתה יותר בכיוון איזה פעולות אני יכול לנקוט עכשיו לאחר כל כך הרבה שנים, אחד מהתיקים אני יודע שהחייב פושט רגל אבל עד היום לא ראיתי שקל מהתיק הזה.....איך בכלל אפשר לבדוק משהו

תגובה
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

13:33, 14 ביולי 2014

לגבי החייב שפשט רגל- עליך להגיש לבית המשפט המחוזי - תביעת חוב תוך 1/2 שנה מיום צו הכינוס,
    אם חלפה יותר מחצי שנה עליך להגיש בקשה להארכת מועד- לנמק היטב, שלא ידעת כלל על צו הכינוס כי לא קיבלת הודעה (שים לב על החייב להודיע בדואר רשום! הם חייבים לשמור את אישור הדואר הרשום)

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.