ביטול עיכוב יציאה מהארץ וחידוש תוקף בדרכון - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
  • עידן

נשלח ע"יעידן 19:58, 13 באפריל 2015

שלום רב במסגרת תיק איחוד הוטל עלי צו עיכוב יציאה מהארץ ואיסור הערכת תוקף הדרכון לאחרונה הוצא לי תפקיד לחו״ל מאד אטרקטיבי ובשכר מאד גבוה הגשתי בקשה לביטול הצו בהחלטת הרשמת היא הציבה קריטריונים שאני לא עומד 1. הפקדה של סכום של 3000 ש״ח 2. גיל הערבים יהיה פחות מ 55 3.מרוייחים 7000 של נטו 4. עובדים למעלה מ 3 שנים ברצף באותו מקום עבודה מה כן יש לי 1. סכום של 3000 ש״ח יופקד מיידים 2. יש לי שני ערבים ..ערב ראשון בן 66 עובד בתור מהנדס ומרוויח 13000 ש״ח עובד במקום עבודה 37 שנים ללא תיקי הוצלפ ערב שני : בן 29 עובד שנה וחצי באותה חברה מרוויח 11000 ש״ח ללא תיקי הוצלפ אלו שני הערבים היחידים שיש לי ביקשתי עיון חוזר אך עדיין היא התעקשה שאני אעמוד בהחלטה היום הגשתי בקשת עירעור על החלטת הרשמת בבית משפט השלום כדי שיאשרו את הערבים שהצגתי אני עובד עצות , מרגיש שמערכת המשפט לא מתחשבת בי פשוט התחננתי שיענו לבקשתי ואני מרגיש שאני מפספס את הזדמנות חיי מה עוד יש לי לעשות במידה ובית משפט לא ייענה לבקשתי ???

השב
  • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

13:24, 16 באפריל 2015

עידן

על פניו אין לי ממש תשובה...סיפור שנמשע מהצד מוזר,
    למה?
    כי החוקה והחוק הישראלים אוסרים הפליה מחמת: "דת גזע מין ו....גיל...

כך שלא ברורה החלטת הרשמ/ת
    זו פעם ראשונה שאני שומעת על החלטה שכזו התלויה בגיל הערבים

תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.