לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
sivan

החלטה של הרבני שלא מיישמים בהוצל"פ

בה"ד הרבני נתן שתי החלטות אחת "הבעל הסכים לשלם מדור לעת עתה..נותן תוקף להסכמות" והשנייה בתאריך אחר "הבעל הצהיר כי הוא ימשיך לשלם הוצאות אחזקת המדור ,בה"ד הרבני נותן להסכמה תוקף של הסכמה" . חודש לאחר מכן, נפתח תיק בהוצל"פ והוצאה לפועל לא יישמו מאחר וההחלטות לא היו מספיק ברורות. פנינו לרבני לבקשה למתן הבהרה ,והרבני נתן החלטה "ביה"ד סבור כי החלטתו מתאריך..היה דיה ברורה" ורק בספטמבר ,ימים ספורים לפני הדיון בהוצל"פ בטענת פרעתי של בעלי , מסרנו להרכב כי בעלי משלם ועומדים לפנות אותי יחד עם ילדתי הקטינה מהדירה. היינו 4 אנשים ששמעו "לא בסדר שהבעל לא משלם מדור" ורק אחרי שבועיים נמסר פרוטוקול "ערוך" שאומר שהוא לא חייב לשלם מדור והחלטה שהפכה את ההחלטות הקודמות, כי ההחלטה היתה בדעת מיעוט, דבר שלא הבהירו בחודש חודשים סבורים לכן. נכון עד תאריך זה ,הבעל היה צריך לשלם מדור כי הצהיר שהוא משלם ונתנו החלטה חדשה לגבי תשלומים עתידיים אבל החלטה הייתה די ברורה לגבי זה שהוא היה צריך לשלם את שכר הדירה וההוצאות.הוצאה לפועל בדיון לאחר מכן הסתמך על הפרוטוקול ולאחר מכן על ההחלטה החדשה כמתייחסת לבקשה לתיקון פרוטוקול שהוגש מטעמי. השאלה שלי ,לאן עלי לפנות למתן הוראה כלשהי (אם בכלל) על החלטות של הוצאה לפועל שלא יישמו וכי ידוע לי כי לא היו מוסמכים להסתמך על פרוטוקול והחלטות / תרחישים עתידיים, כאשר ההחלטה ניתנה ע"י ביהד הרבני , האם עדיין פונים לבימ"ש לענייני משפחה או שבמקרה הזה לבה"ד הרבני?

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום בית דין רבני