ארוע מוחי לפני תאטנת דרכים - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • דנה

  נשלח ע"ידנה 20:15, 19 בינואר 2013

  אמי עברה תאונת דרכים כהולכת רגל בשנת 2003 כשהיתה בגיל 54. היום היא בת 62.כתוצאה מתאונת דרכים היו לה שברים באגן ברמוס פוביס מימין שני שברים וגם שבר צוואר עצם פיבולה בברך. איבדה הכרה למספר שניות(זעזוע מוח), נחבלה בראשה,בפנים,בגפיים. בגלל סחרחורות, כאבי ראש מתמשכים נעשה C.T ראש בשנת 2006 שבו נתגלה שהיא עברה ארוע מוחי. הוצאנו צילומים של C.T ראש משנת 2003 שבה היא עברה תאונת דרכים כדי להשוות האם ארוע מוחי קרה לפני או אחרי תאונת דרכים. התברר שארוע מוחי קרה לפני תאונת דרכים למרות שאמי כנראה לא הרגישה או לא סיפרה לי על תסמינים שמעידים על ארוע מוחי ורק בגלל כאבי ראש וסחרחורות שהתחילו אחרי תאונת דרכים נשלחה כמו שציינתי לבדיקת C.T ראש. כמו כן אמי המשיכה לסבול מכאבי ראש, סחרחורות, נדודי שינה וירידה בזיכרון , איטיות במחשבות, הגבלה של שדות ראיה שלא היה לה לפני תאונת דרכים. 1) אם נרצה שימונה מומחה בתחום נוירולוגי מטעם בית המשפט כדי לבדוק את אמא שלי האם זה יהיה בעיה לבקש שימונו נוירולוג כי הרי חברת הביטוח יכולה לטעון שכל הבעיות של כאבי ראש וסחרחורות הם תוצאה מארוע מוחי ולא מתאונת הדרכים למרות שלפני תאונת דרכים אמי לא התלוננה על כאבי ראש וסחרחורות 2. איך מתמודדים במקרים כאלה עם חברות הביטוח וטענות שלהם ומה אפשר לטעון כדי לשכנע את בית משפט למנות רופא מומחה בתחום נוירולוגי. 2) איך בדרך כלל מסתכלים על מקרים כאלה? 3) ואם כן יתמנה רופא מומחה אז מה הסיכוי שישלול נכות בתחום נוירולוגי בטענה שכאבי ראש וסחרחורות נגרמות בגלל ארוע מוחי ולא כתוצאה מתאונת דרכים ואם לא ישלול כמה אחוזי נכות מגיעים במקרה כמו שציינתי?

  השב
 • 09:05, 20 בינואר 2013

  הנסיבות שאת מפרטת מורכבות,ולא יהיה זה רציני לענות על כך,כלאחר יד (יש צורך לעיין בתעוד הרפואי,כדי להגיע למסקנות ברורות יותר).
  המקרה שאת מתארת קורה לא אחת,וחזקה על עו"ד טוב,שידע להתמודד עם הסוגיה.כבר היו דברים מעולם!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים