תאונת דרכים - עזרה - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • רונית

  נשלח ע"ירונית 17:29, 8 בפברואר 2013

  שלום רב, אמי עברה תאונת דרכים קשה כהולכת רגל והיא מאושפזת בבית החולים ועליה לעבור תהליך שיקום ארוך. היא עדיין לא פנתה למשטרה לקבלת אישור משטרה ובו פרטי הרכב הפוגע ולכן עדיין איננו יודעים למי לפנות בבקשה לתשלום תכוף. הפנו אותנו לעורך דין שיטפל בתיק וביקשנו ממנו שייגש למשטרה להוציא אישור משטרה עבור אמי, אך הוא טוען שאין זה אפשרי ואמי חייב ללכת לדווח על התאונה באופן אישי והוא לא יוכל לקבל את פרטי הרכב- האם זה נכון? האם עורך הדין לא יוכל לקבל אישור משטרה עם ייפוי כוח? אני רוצה לדעת האם הוא פשוט עצלן או שאלו באמת הנוהלים והנפגע הוא זה שחייב להגיע למשטרה ומ ה קורה במצב כמו של אמי שמאושפזת תקופה ארוכה?

  השב
 • 23:00, 9 בפברואר 2013

  רצוי שאימך תלך למשטרה.זה יכול להיות גם בשלב מאוחר בהרבה ממועד קרות התאונה.מאידך גיסא,עם קצת מאמץ,אפשר לקבל את פרטי הרכב הפוגע,מן המשטרה.
  יתרה מכך,אפשר לנסות לבקש כבר עתה אישור משטרה,אולי יתנו אף שאימך לא מסרה הודעה למשטרה (אגב,נראה לי מוזר,לא באו לביה"ח כדי לגבות ממנה עדות?אם כן,אין היא צריכה כלל ללכת למשטרה,ואפשר לקבל אישור משטרה,ללא כל בעיה).

  תגובה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים