תאונת דרכים ללכת למשפט או לא? - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
  • דניאל

נשלח ע"ידניאל 18:51, 25 במרץ 2014

עברתי תאונת דרכים לפני 4 שנים , בהם עברתי טיפולי פיזוטרפיה, ומיפוי עצמות .כיום אני סובלת מכאבי גב והתחלתי עם העורך דין תהליכי משפט . הרופא המשפטי החליט שאין לי אחוזי נכות. העורך דין שלי שיקר ואמר שהציעו לי סכום גבוה ולא הסכמתי אך מעולם לא שמעתי את הסכום הזה ממנו. היום הביטוח מציע לי נטו 8000 אחרי ההצעה הגדולה יותר ששוב- עורך הדין שלי לא טרח להגיד לי אותו. האם לקחת את הסיכון וללכת לבית משפט למרות שאין לי אחוזי נכות? יש לי מה להפסיד?

השב
  • 21:01, 25 במרץ 2014

דניאל שלום וברכה הצטערתי לשמוע על ההתנהלות.
    על מנת שאוכל לתת לך ייעוץ מיטבי עלי לעיין בכל התיק כולל המסמכים מתיק ביהמ'ש וכן ההתכתבויות בין עורך דינך לחברת הביטוח. באופן כללי לא ניתן לחזות במדויק מה תהייה התוצאה של ההליך המשפטי. במידה ויהיה בפני את כל החומר אוכל לתת הערכה לגבי גובה הפיצוי שייפסק.

תגובה
  • 08:59, 26 במרץ 2014

את ההתכתבויות לא אוכל להשיג לך אבל את התיק יש בידי, איך אוכל לקבוע איתך? ובאיזו עלות?

תגובה
  • 13:13, 26 במרץ 2014

נא צור קשר עם משרדי 035287777 . העלות היא 800 ש"ח + מע"מ עד שעת התייעצות. מחיר מיוחד לפונים דרך הפורום. בהצלחה בכל מקרה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים