לעבור עו"ד - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • מ.ח.

  נשלח ע"ימ.ח. 18:38, 27 במרץ 2015

  שלום.נפגעתי בתאונת דרכים לפני שנתים ,יש לי עו"ד שמטפלת בתיק אבל אני מעונין אולי להחליף אותה. אני רוצה להחליף אותה כי העו"ד שלי מסרבת לתת תשובות חותכות לשאלות חשובות.ובמיוחד בכתב דרך הפקס.אני יכול להקליט אותה?זה קביל? אני גם צריך לחתום לה על זה שכאילו קבלתי מסמכים כמו-כתבי בית דין ,התכתבויות בין באי כוח בעלי דין וכו"..אך מעולם לא קבלתי אותם. אני לא מרוצה ממנהה.כמה יעלה לי להחליף עו"ד?בהסכם טרחה לא מופיע שום דבר על זה.אני עברתי בדיקות אצל רופאים שהיא וחברת הביטוח הסכימו עלהם.ועוד מעט יש דיון בבית המשפט.שהבנתי שהשופט יחליט איזה רופאים למנות.כדאי לעבור בשלב זה?מה שכ"ט שלה ושל העו"ד החדש? אני יודע ששכר הטרחה קבוע בחוק.אבל השאלה שלי בעצם זהאני צריך לשלם לה את כול הסכום וגם לעו"ד החדש?כלומר-פעמים!(לפי השלב שאנו נמצאים כמובן). כלומר אם בסוף יפסקו לי פיצוי חצי מיליון שקל למשל-אצטרך לשלם גם לה וגם לען"ד החדש ביחד-22 אחוזים!?

  השב
 • 18:10, 13 באפריל 2015

  התשובה תלויה בהסכם שכר הטירחה עליו אתה חתום.לא נראה לי שתצטרך לשלם כפול אבל הדבר דורש הסכמה הן של העו'ד שלך והן של עורך הדין הנעבר.בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים