בן הזוג דורש את הסלון והמזרן שקנה בזמן שהיינו יחד - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • יסמין

  נשלח ע"ייסמין 11:34, 29 במאי 2013

  שלום לך. אני גרושה ואם לשלושה ילדים. הייתי בזוגיות עם גבר עד לפני כשבוע.זוגיות שנמשכה כשנתיים. אותו הגבר חי אצלי בבית ללא כל עזרה בתשלום המשכנתאות שלי. הוא היה עוזר לי בחלק מהתשלומים השוטפים והקניות הכלכלה. לפני כשנה בערך רצה להפתיע אותי וקנה לי סלון ומסרטן חדש וזרק את הקיים ללא ידיעתי. היום כשנפרדנו הוא דורש ממני את הסלון והמזרון או לחלופין תשלום על כך אחרת יטבע אותי בבית משפט. אני מעולם לא ביקשתי ממנו סלון ויתרה מזאת שהוא זרק את שלי ללא ידיעתי! אין לי כל אמצעי לשלם לו וגם לא רוצה שילדיי יישבו ברצפה. ביקשתי ממנו את הסלון שלי בחזרה ושייקח את שלו ואז טען שאני זרקתי אותו(שקר מוחלט). מה אני אמורה לעשות?? תודה מראש.

  השב
 • 06:22, 30 במאי 2013

  יסמין
  ישנם פרטים רבים שחסרים לי כדי להשיבואולם אינך צריכה לחשוש - בייעוץ משפטי הולם תוכלי לפתור את בעיותייך בדרך המלך. אני ממליצה להתייעץ עם עו״ד מהתחום בטרם תקבלי החלטות.

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.