התמודדות עם התנהלות הגרושה אחרי שהורי לקחו את בנותי לסופ"ש בקיבוץ - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • מוטי

  נשלח ע"ימוטי 13:03, 7 ביולי 2013

  שלום בהסכם הגירושין שלי ושל גרושתי מזה כשנה וחצי כתוב במפורש שבנותי [בת 11 ובת 7]יכולות לשהות אצלי או אצל כל קרוב משפחה שאני רוצה ושהן מכירות.עד היום הבנות נמצאות [בימי הביקור] אצלי או אצל הורי שהם מאד אוהבות,ביום יום אצל אימם או אצל הוריה. לפני כשבועיים הורי לקחו את הבנות לסוף שבוע בקיבוץ בצפון כשאמם יודעת שהם אצלי כיון שהיו לי פגישות עבודה לא הסתדר לי לצאת איתם.הבת הגדולה בקשר טלפוני [נייד] בכל שעה עם אימם וסיפרה שהם נמצאות עם סבא וסבתא .האמא לקחה את ההורים באו לקיבוץ ולקחו את הבנות וההורים לא ידעו איך להתנהג כדי לא לגרום להם פגיע נוספת לזו שכבר יש להם. איך אני אמור להתנהל כרגע אחרי הפרדה הגסה הזו והעלויות שההורים הפסידו מעצם זה שלא נוצלו. בתודה מוטי מוטי

  השב
 • 20:43, 11 ביולי 2013

  מוטי שלום
  נראה שהוריך הבינו מה שאמן של הבנות לא הצליחה להבין שטובת הילדים חשובה יותר מהתנהלות והתנגחות בין ההורים. מכל מקום, בשעה שנוסח הסכם הגירושין עולה בקנה אחד עם הפירוט בשאלתך הרי שבהחלט היתה באפשרותך לעשות מעשה ולגרום לגרושתך לנהוג בהתאם להוראות ההסכם. לפרטים נוספים אשמח לעמוד לרשותך הואיל ולא נראה לי נכון וראוי להשיב בפורום.

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.