גרושים שחיים ביחד - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
  • סימה

נשלח ע"יסימה 09:58, 16 בינואר 2014

התגרשנו אחרי 21 שנה, שכרתי דירה עם ילדי והגרוש חזר לחיות איתנו לאחר חצי שנה ועזב אחרי 8 חודשים עם הילדים לדירה שכורה בנפרד, שוב התגוררתי עם בני משפחה ואח"כ שכרתי דירה לבד ושוב חיזר אחרי וביקש שאבוא להתגורר עימו ועם הילדים וכך היה במשך 5 שנים, ושוב עזבתי לבית אימי ול- 4 חודשים שוב חיזר אחרי וביקש שאחזור אליו בהבטחות כי ידאג ויכלכל אותי וידאג לקורת גג (בשכירות) ולא יבקש ממני לעזוב, ושוב עברנו לדירה אחרת 2 הגדולים עזבו את הבית ונותר בבית החייל, ושוב מבקש לפנות את הדירה השכורה ושכל אחד ילך לדרכו, החייל לאחיו, הוא לאביו ואני לאימי, לפני 8 חודשים אובחן אצלי סרטן ואני לא עובדת ועוברת טיפולים ונקבע לי דרגת אי כושר 100% עד סוף אפריל בשיעור של 2300 שח לחודש, עכשיו כאשר איני יכולה לעבוד הוא סיכם עם בעל הדירה לפנות אותה עד ליום 10.2.14 ואין לי לאן ללכת גם לא לאימי, מה הן זכויותיי למזונות ו/או למדור.

השב
  • 13:15, 16 בינואר 2014

סימה שלום
    נראה משאלתך כי את זכאית לזכויות נוספות בשל היותכם חיים יחד לאחר הגירושין .
    אשמח לסייע בהבהרות.נוספות
    בהצלחה

תגובה
  • 11:30, 17 בינואר 2014

ובכן עד בירור הזכויות, מה עלי לעשות כעת כאשר הוא כבר מתחיל לארוז ורוצה לפנות את הדירה בעוד 3 שבועות .

תגובה
  • 09:50, 6 בספטמבר 2014

בלי קשר לנושא את יכולה לבקש גם שירותים מיוחדים כדי להגדיל לך את הנכות וגם את יכולה לפנות לעמי גור, עמידר או חלד באזור מגוריך אולי מגיע לך סיוע בשכר דירה.

תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.