חובות בין פרודים לאחר מוות של אחד - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • לוני

  נשלח ע"ילוני 11:24, 23 באוגוסט 2014

  שלום, הורי בני 70 פרודים הרבה שנים, אמא חיה לבד בדירה שקנתה לבד ורשומה על שמה. אבי חי עם אשה אחרת כבר הרבה שנים ויש לו ילד ממנה. הוריי לא התגרשו, אבל נפרדו עם הסכם ממון וצוואה מתועדת אצל עו"ד. אבי חייב לפחות כחצי מליון ש"ח לבנקים, הוא אדם חולה, ואימי דואגת שאם ימות ייפנו אליה מהבנקים. האם זה עלול לקרות ואם כן, מה עליה לעשות על מנת "להתשחרר" מהעול של אבי עליה?

  השב
 • 15:41, 23 באוגוסט 2014

  הבהרה לשאלה, אנו לא חתומים לאבי על שום ערבויות, אין לו עזבונות מה להוריש לנו הילדים, אלא רק כספי פנסיה וביטוח חיים שכתב אצל עו"ד לזכות אימי. האם היאתצטרך להחזיר מתוכם את חובותיו לבנק?

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.