חלוקת משכורת 13 באיזון משאבים - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • לילך

  נשלח ע"ילילך 21:24, 13 בדצמבר 2015

  בני זוג שמתגרשים לאחר 28 שנים. לבעל יש משכורת קבועה וכן מקבל משכורת 13 עקב וותק של מעל 25 שנים בעבודה. האם באיזון המשאבים יש לקחת בחשבון את כל משכורות 13 שיקבל הבעל בעתיד ולחלקן לשני הצדדים?

  השב
 • מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

  עו"ד רינה פוליטי,מנהל הפורום

  16:36, 19 בדצמבר 2015

  לילך שלום. ככל באיזון המשאבים נלקחות בחשבון כל הזכויות של מי מהצדדים, לרבות הטבות הזכר והזכויות הצבורות. לא מחלקים משכורת בין צדדים אלא זכויות שנצברות בגין אותה משכורת. לפיכך, תפקידו של האקטואר המחווה את דעתו באשר לאיזון המשאבים שבין הצדדים לקחת בחשבון את כלל הזכויות שנצברו - לרבות הטבות סוציאליות ואחרות, וככל שאלה נכללות במסת הזכויות - הרי שהן תאוזנה.
  מכל מקום אשמח לעמוד לרשותך לצורך הבהרות
  בהצלחה
  רינה פוליטי, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.