לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אורלי מרדכי

תחזוקת בית במהלך הגירושין

מזה כשנתיים אני בהליך גירושין. לאחרונה יצאה פסיקה לגט וכתובה. לשם כך היה עלינו להפריד מגורים. אני יצאתי מהבית ללא הילדים לשכירות.כאשר עליו לשלם לי מחצית מהשכירות. במקביל פתח בהליך עירור בבית הדין הגדול בירושלים. מאז שעזבתי את הבית לפני כחודש זורמות אלי הודעות על בעיות בבית בו נשאר עם ילדי הגדולים. הדוד התרלקל יש להחליפו 2500 שח. המקרר התקלקל 40000 שח תיקון. בהחלפת הדוד ראה שצריךנלעשות איטום בגג. סקייליט שסדוק מזה שנים ובכל שנה בחורף חודרים מים, משך השנים על אף התרעותי לא הסכים לסדר ועכשיו טוען כי חייבים. סביר להניח שהעלות תהא מאוד מאוד גבוהה. בנוסף אנו משכירים יחידת דיוא עליה הוא אמוא להעביר אלי מחצית מההכנסה. גם שם מוסר כי ברז המטבח ותאורת המטבח התקלקלו ויש להחליף. שאלתי: האם עלי להשתתף ולשאת בחצי מעלות התיקונים למרות שאיני גרה שם כבר? תודה רבה

item.Author מנהל הפורום רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

אורלי שלום. בשאלתך חסרים פרטים רבים המצריכים תשובה עניינית. מכל מקום בשלב זה, ככל ואין החלטה על פיה את אמורה להשתתף אינך חייבת לעשות כן. ישנם פתרונות יצירתיים רבים לצורך הסדרים ראויים בנסיבות שתיארת, אך, כאמור, היה רצוי כי תקבלי ייעוץ פרטני לעניין זה. אשמח לעמוד לרשותך לצורך הבהרות. בהצלחה.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים