כימות חלקה של האשה בנכסי הקריירה של הבעל - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • רחלי

  נשלח ע"ירחלי 13:07, 4 בספטמבר 2012

  איך מכמתים את חלקה של האשה בנכסי הקריירה של הבעל? בלי למסור יותר מידי פרטים, אגיד שהאשה עבדה בעבודת מזכירות חלקית במהלך שנות הנישואין ואילו הבעל רואה חשבון בכיר בחברה גדולה.

  השב
 • 14:12, 4 בספטמבר 2012

  רחלי שלום. יפה שאלתך ותשובה אחת אין. היום ישנם כמה פרמטרים על פיהם אומדים נכסי קריירה של הצדדים ואולם כמה דרכים יש לחישוב. תלוי מאוד באיש המקצוע אשר מתמנה לחישוב האמור. בין יתר הפרמטרים בודקים את פער ההשתכרות בהווה ובעתיד. מכל מקום, אם קיים פער השתכרותי והמוניטין האישי של בעלך נצבר במהלך החיים המשותפים, בהחלט יש לך חלק בכך. דרך החישוב, כאמור, נתונה לשינויים ועל כן, חשוב מאוד להיות מלווה בעורך דין מהתחום וכן באיש מקצוע מתאים. אשמח לעמוד לרשותך לצורך הבהרות.

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.