• 18 בנובמבר 2012

  היריון כפוי ודרישה לתשלום מזונות

  שלום,
  אני בן 19 וחצי, הכרתי אישה מבוגרת ממני (35 מסתבר בדיעבד) ולאחר כמה פגישות, היא הזמינה אותי אליה לדירה (ולמיטה...).
  כמובן, שלפתי קונדום (אני תמיד משתמש בקונדום). היא אמרה שהיא אלרגית ללטקס ושאי אפשר להשתמש בקונדום. אמרתי לה שאני חושש ממחלות ושאני בשום אופן לא רוצה להסתכן בהריון ושאני לא מוכן בלי קונדום. היא אמרה שגם היא לא רוצה ילדים לעולם, היא החליטה מזמן, ושגם אם הייתה נכנסת להריון הייתה עושה הפלה אבל אין שום סיכוי שתיכנס כי היא לוקחת גלולות כמו שעון. אז היא שלפה תוצאה שלילית של בדיקת איידס מלפני כמה ימים, והראתה לי את חפיסת הגלולות שבה היא משתמשת, כשכל החפיסה עד התאריך של אתמול ריקה.
  שכבנו פעם אחת בסוף השבוע לפני 3 שבועות וחזרתי לצבא ואז סגרתי 21, אז לא התראינו.
  אתמול היא התקשרה לספר לי שהיא בהריון ושאין לה שום כוונה לעשות הפלה ושכדאי שאני כבר אתרגל לרעיון שאני הולך להיות אבא, כי היא במילא תתבע ממני תשלומים כל חודש וגם תדרוש שאני אשמור על הילד חצי מהזמן, אז עדיף שכבר נגור ביחד כי אז היא לא תדרוש כלום.
  יצרתי קשר עם חבר שלה לשעבר דרך הפייסבוק והוא סיפר לי שהיא סיפרה לו שהיא כבר כמה זמן מנסה להכנס להריון ככה עם בחורים ומספרת להם את מה שסיפרה לי. הוא יסכים לספר את זה לכל מי צריך. אני לא יודע מה לעשות. אני לא רוצה לעבור לגור איתה, אני לא רוצה להיות אבא, יש לי עוד שנתיים בצבא, אין לי כסף לשלם לה ואני לא יודע מה לעשות. היא נשבעה לי. לא יכול להיות שככה זה עובד.
  מה אני יכול לעשות????
  אורן

  18 בנובמבר 2012
 • 18 בנובמבר 2012

  הריון

  אורן שלום
  נראה כי עליך לקבל ייעוץ שלא בפורום
  אשמח לעמוד לרשותך

  18 בנובמבר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?