לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מאיר נסים

זכאות טובת הנאה מפרוייקט פינוי בינוי

שלום וברכה, הקדמה בקצרה: הבנין שלנו חתם חוזה עם יזם לתמא 38. החברה הזו משכה אותנו 8 שנים. עד שאשתי הרימה את הכפפה והשיגה יזם אחר המעונין לעשות פינוי בינוי ולפצות את היזם הקודם. התהליך בקיצור נמרץ: אשתי עמלה על התיק המשפטי במשך שנתיים על חשבון המשפחה הילדים וניהול הבית ממש אלפי שעות של השקעה - כולל פגישות עם יזמים עו"ד דיירים, בדיקת פרוייקטים זומים ישיבות עם דיירים עם עיריה שיחות טלפונים רבות גם בשעות הקטנות של הלילה שכנוע דיירים ועבודה על המחשב וכו..... כמובן שבמשך השנתיים הללו כל הנטל של ניהול הבית והילדים נפל עלי לבד נטו !!! אשתי חתמה חוזה לבדה עם היזם על פיצוי של מליוני שקלים . היא טוענת שהתגמול מגיע רק לה ולי אין שום חלק בזה. שאלתי היא : האם הטיפול בבית ועשיית המשימות שלה שאני עשיתי אינם נחשבים כשותפות? האם בגלל שרק היא חתמה איתו על החוזה (ללא ידיעתי) לא מקנה לי זכות שווה של 50% ברווחים?

עו" קרן חן

מאיר שלום, אינני מייעצת במחלוקות במשפחה. אני מציעה לך לפנות לעו"ד המתעסק בדיני משפחה.

עו" קרן חן

מאיר שלום, אינני מייעצת במחלוקות המשפחה. אני מציעה לך לפנות לעו"ד המתעסק בדיני משפחה.

עו" קרן חן

מאיר שלום, אינני מייעצת בגין מחלוקות במשפחה. אני מציעה לפנות לעו"ד המתעסק בדיני משפחה.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תמ"א 38 ופינוי בינוי