תקיפת מתנגדים תמא 38 - פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי

שאלה חדשה
  • קלי

    נשלח ע"יקלי 16:20, 3 במרץ 2013

    ברצוני להגיש תביעה נ' מתנגדים לביצוע עבודות תמא 38 ע"פ תיקון 3. 80% חתמו, ברצוננו לתבוע את הסרבנים. האם יש תנאי מקדים נוסף כלשהו, טרם התביעה למפקחת? כגון היתר מותנה??? אודה אם תפנה אותי לסעיף בחוק הרלוונטי. תודה רבה!

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד שי אליאב

    עו"ד שי אליאב,מנהל הפורום

    12:18, 12 במרץ 2013

    אכן התנאי לכפייה הוא בהיתר מותנה והוא נקבע בחוק המקרקעין (חיזוק בתים משותפים מפני רעידות אדמה) בסעיף 2, יחד עם סעיף ההגדרות שבסעיף 1.

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי אליאב

מנהל הפורום: עו"ד שי אליאב

חבר מן המניין בועדת הקניין ומקרקעין של לשכת עורכי הדין. נמנה על צוות חברי המשרד החל משנת 2011. מתמח
למידע נוסף

053-9374678 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בשאלות גולשים הנוגעות לתהליכי תמ"א 38 והתחדשות עירונית, איזה רוב דרוש, מה עושים עם שכן מתנגד, טפסים נדרשים, המלצות להתנהלות נכונה ויעילה מול ושל השכנים, דיירי הבניין ומול הקבלן והיזם, יתרונות הפרויקט לחיזוק המבנה והמשמעויות הכלכליות וכן בסוגיות פינוי-בינוי ובדילמות שבין הדיירים ליזם בפרויקטים מסוג זה, התנאים לאישור תכנית מסוג זה, שאלות מיסוי וכל שאלה אחרת בתחומים אלו.