תביעה על איחור בהפקדת הכסף מחברת הביטוח - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
  • אבי

נשלח ע"יאבי 11:47, 4 בדצמבר 2012

"אם רשום בפוליסה בכל מקרה של נכות חלקית עקב תאונה שלא נזכרה בפירוט שלעיל או במקרה של איבוד חלקים חלקי או מלא ששאינו כולל הפרדתם האנטומית מגוף המבוטח ישולם שיעור מתאים של סכום הביטוח המלא לפי שיעור הנכות שיקבע ע"י רופא החברה" אם זה הנוסח האם זה יחשב להם שהם שולחים אותי לחברת מדיטון כרופא החברה? והאם הם מחויבים לשלם לי דלק לזה שאני נוסע לראות רופא שלהם? או שהדלק על חשבוני והאם אני אוכל לתבוע את ההחזר הכספי? וברצוני לשאול האם אני אוכל לתבוע אותם על פעם אחת שהם איחרו בכמה ימים בהפקדת הכסף? מה הכוונה בהתאם לפוליסה?

השב
  • 12:04, 4 בדצמבר 2012

רופא מדיטון הינו רופא החברה.
    הפוליסה אינה מכסה הוצאות נסיעה.
    אתה רשאי לדרוש תשלום הפרשי הצמדה על הפקדת הכסף באיחור.

תגובה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.