עכשיו הגיע המאני טיים ! ליחידים גברים בלי קשר לסוגיות ונטיה מינית - פורום פונדקאות

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 18:30, 11 בדצמבר 2013

  מרגע שהכירו במעקף כזכות להורות בפונדקאות לזוגות חד מינים! הרי בעצם הכירו בפונדקאות לאדם יחיד לא נשוי! אז מה בשביל לעשות ילד אתה צריך להתחתן בזוגיות כהומו? זה בעצם טיפשי לא? מה יעשה גבר סטרייט או דומיני שאינו נשוי או בזוגיות? יש כאן אי שוויון מוחלט שדווקא היוצא מןהכלל הוכר! מה שצריך לעשות כדי לא לדחוף גברים לזוגיות כלשהי לא עם אישה או גבר זה להגיש עכשיו בגץ הנושא הכרת פונדקאות לגבר יחיד על בבסיס שיוויון זכויות להפעם בין אישה שמקבלת תרומת זרע כחד הורית ויש לה רחם לבין הזכות להורות של גבר יחיד ללא קשר לנטיה המינית או זוגיות בכלל כמו אישה רווקה! לדרוש שיוויון מלא לזכות להורות לגברים כאשר הפונדקאות היא אמצעי למימוש הזכות להורות כיחיד גבר כמו לאישה! לדרוש פונדקאות לגבר יחיד על פי חוק כבוד האדם ושיוויון זכויות בין המינים !!! במיידי להגיש תביעה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד תמר רובינשטיין

  תמר רובינשטיין - חיים חדשים,מנהל הפורום

  19:46, 11 בדצמבר 2013

  שרת הבריאות הודיעה היום שגם יחידנים - גבר או אישה - יוכלו להעזר באם פונדקאית. בהצלחה

  תגובה
 • 21:34, 11 בדצמבר 2013

  אם כך זה בהחלט שיויון אמיתי השאלה עכשיו היא איזה מקלות יישמו במימוש אם אכן יעבור החוק כמצופה! איך עד עכשיו לא רצו לעשות את התיקון הזה? שאל נוספת שתתעורר היא הלכתית לגבי תורמת הביצית ודתו של התינוק בממסד הרבני וכיצד ישפיע על רשום נתינוק!

  תגובה

בפורום יינתן מענה לכל שאלה בנושא פונדקאות בישראל. הפורום פונה לקהל יעד של נשים המעוניינות להיות פונדקאיות וכן לזוגות הזקוקים לאם פונדקאית.
הפורום הינו מקצועי ומנהלות אותו שתי עורכות דין המתמחות בנושא הפונדקאות ויתנו מענה בכל שאלה בנושא.
.