לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
טליה גצלר כהן

מזונות ילדים- כמה בערך הבעל צריך לשלם.

בעלי ואני מעוניינים להתגרש אנו נשואים 6 שנים מתוכם 4 וחצי שנים שלא הסתדרנו ותמיד שהעלתי את העניין ללכת לטיפול הוא לא רצה. לפני מספר חודשים התחלנו ללכת לטיפול שלא צלח והחלטנו להתגרש (החלטה משותפת), בעלי רוצה להתגרש רק בעוד שנתיים, הוא טוען שהסיבה היא להיות כרגע במצב הנוכחי עם הבנות באותו בית עד שהקטנה תגיע לגיל 5 , (לדעתי כשמחכים יותר יהיה לילדים יותר קשה), אמרתי לו שאני מסכימה לחכות שנתיים לגירושין רק אם אני והוא נגיע להסכם ולא לבתי משפט, אם זה יגיע לבית משפט אני לא מוכנה לשנתיים. יש לנו 2 בנות בת 4 וחצי ושנתיים וחצי. כיום אנו גרים בבית של אבי לא משלמים שכירות, אבל יש ארנונה בערך 1100 לחודשיים, חשמל בערך 700 לחודשיים ומים 107 יש עוד הוצאות כמו פלאפון 100 טלוויזיה + אינטרנט + קו טלפון- 160 בחודש. יש לנו הסכם ממון מלפני הנישואין שאומר ששתי הדירות שלו שיש לו מלפני הנישואין שלו, אבל הבנתי שזה לא תופס לעניין מזונות ילדיםכיום יש לו כבר 3 דירות שהוא קנה מכספו (אין הוצאה מכספים משותפים לעניין הדירות). הבעיה שלי שאני רוצה להגיע איתו להסדר אבל הוא מוכן לשלם רק 3000 ש"ח טוען שזה מה שהוא צריך לשלם כי במקום צהרון הוא יקח אותן כל יום מ-14:00 עד 16:00 יום ראשון עד 19:00 ורביעי יעשו אצלו לילה, סופ"ש כל שבוע שני. הואטוען שזה צריך להוריד לו את המזונות. אין לנו מחלוקת לעניין ההסדרי ראייה אלא רק לעניין הכספי. האם הסכום הוא פחות או יותר מה שאני צריכה לקבל או צריכה לקבל הרבה יותר. הוא טוען שבגלל שאני גרה אצל אבי לא מגיע לי שישלם שכירות. האם יש חוק בנידון או פסיקה על זה.

item.Author מנהל הפורום שלומי באשי - משרד עורכי דין

שלום טליה. את צריכה לקבל יותר! הסכום הוא נמוך גם בהתחשב ליכולת הכלכלית שלו וגם בהתחשב ברכושו. העובדה שאת גרה אצל אביך אינה מעלה ומורידה - אביך אינו חייב לספק את מדור ילדייך והוא בהחלט רשאי לבוא ולאמר - כל עוד היית נשואה אז בסדר עכשו - אני מבקש לקבל שכר דירה אני כמוך חושב כי ההמתנה של השנתיים לא תביא שום מזור בטח ובטח אם אתם לא הולכים לטיפול ומנסים להתמודד עם זה. אנא קחי ייעוץ משפטי בטרם את מקבל כל החלטה

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום מזונות