גירושים מזונות - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • רן

נשלח ע"ירן 18:42, 10 באוקטובר 2012

שלום אני ואישתי החלטנו לתגרש יש לי ילד בן 3 נכה 100 שסובל מי PDD והוא מקבל כ 2400 ביטוח לאומי ועוד 600 עזרה בשכר דירה ולפי הנבתי אחרי שניתגרש היא תקבל כה 1200 בשכר דירה . אני סטודנט ולא מרוויח כימעט כלום בערך כה 12000 בשנה והווצאות שלי פי 3 כמה מזונות אני אמור לשלם לה בערך כי הבנתי חלקית שמזונות מקוזזים מהביטח לאומי או דבר כזה .

השב
  • 20:01, 10 באוקטובר 2012

שלום רן,
    הילד שלך מוגדר כילד בעל צרכים מיוחדים וראשית עליי לאמר לך כי חובת המזונות שלך כלפיו לא מסתיימת בגיל 18 אלא ממשיכה ותמשיך לאורך כל חייו בשינויים המחוייבים.
    במצב הנתונים העכשווי שאתה מציג (אשר אני מניח לא יהי לעד שכן לאחר הלימודים אתה תעבוד ותשתכר) אני מניח שאתה תחוייב בסכום עבור מזונות ילדך תוך שביהמ|"ש יביא בחשבון את הכספים המשולמים לו ע"י המוסד לביטוח לאומי.
    צריך להבין כי הכספים שמשולמים ע"י הביטוח הלאומי הם ברוב המקרים עבור צרכים מיטוחדים שהילד צריך מעבר למעגל הצרכים ההכרחיים שלו אותם יהיה עליך להשלים כאביו.
    במידה ולא תוכל לעשות כן תוכל האישה להגיש תביעה כנגד סבו וסבתו של הילד להשלמת צרכיו.

תגובה
  • 23:33, 10 באוקטובר 2012

אתה יכול לשאר כמה מזונות אני ישלם

תגובה
  • 13:31, 11 באוקטובר 2012

קשה מאוד לשער במצב שכזה
    המצב מורכב ואני חושב שעליך לפנות לקבל ייעוץ

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.