לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יובל

שינוי מזונות ומדור

שלום אני וגורשתי גרושים כבר שנה וחצי, את הסכם הגירושין ערכנו בעצמנו וההסכם הוגש ואושר בבית דין רבני. בהסכם סיכמנו כי ננהל משמורת משותפת ונכון להיום שני ילדינו ( 8, 2.5 ) נמצאים אצלי בימי שלישי וחמישי כולל שינה ואחת לשבועיים שישי שבת כולל שינה עד יום א . חגים וימי חופשה מתחלקים שווה בשווה. בהסכם סיכמנו כי נטל המחיה יתחלק כך שכל אחד מאיתנו ישלם את הוצאותיו בנפרד. והחינוך , חוגים , ביטוחי הבריאות יחולו עלי בלבד. כחצי שנה לאחר הגירושין גרושתי בקשה לשנות הסדר זה ונכון להיום החינוך והחוגים מתחלקים חצי חצי ואני משלם לגרושתי 2000 ש״ח מדי חודש , ביטוחי הבריאות עדין באחריותי. היום גרושתי מבקשת לפתוח שוב את הנושא ומבקשת בבגין המדור והמזונות 4000 ש״ח שאלה : האם אני משלם נכון , ומה הסבירות שבית המשפט , במידה ונגיע לשם, יתחשב במשמורת והסדרי הראיה וכמה לדעתך הוא יפסוק בהתאם לחוק ותקדימים המוכרים לך. שאלה שניה : איזה בית משפט הסמכות לדון בתיק זה ומה הסיכוי שיגדיל את המזונות . תודה מראש יובל

יובל

שכחתי לציין כי אני משלם לגרושתי את המענק השנתי במקום התמ״ת עבור ציוד לימודים לילד הגדול על סה״כ 1400 ש״ח שנשלל ממנה עקב המשמורת המשותפת אני משלם לה 50 ש״ח עבור חשבון הפלאפון שלה מדי חודש ולא מחייב אותה עבור שכר דירה לעסק שמתנהל בעסק שלי ללא תשלום כמו כן אמא שלה גרה איתה היום בדירה באופן קבוע כבר שנה. יצויין כי יחסינו טובים ויש הידברות טובה. תודה שוב יובל

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום מזונות