מזונות תינוקת - פורום מזונות

שאלה חדשה
 • רויטל

  נשלח ע"ירויטל 11:11, 24 באוקטובר 2012

  שלום רב, אנחנו לפני משפט מזונות והייתי מעוניינת לדעת כמה בימש נוהג לפסוק. תינוקת בת 7 חודשים משמורת אצלי. הגרוש שלי עצמאי בתחום החשמל והשיפוצים ומרוויח כסף גם בשחור( הראה לבימ״ש כי מרוויח מינימום ) כרגע אין לי דרך להוכיח כי מרוויח יפה מאוד ובשחור. לפני כשנתיים וחצי (לפני שנישאנו ) קנה דירה. האם ביהמש מכיר את הטריקים של גברים שמרוויחים בשחור ומראים כי משתכרים מינימום ? קל וחומר אם אומר שמשתכר מינימום איך היה באפשרותו לקנות דירה? האם העובדה שיש לו דירה הינה הוכחה מספקת כי עליו לשלם יותר מזונות מהמינימום ? חשוב לי לציין שאין לי שום דרישות לגבי הדירה הזו, היא שלו וזה ברור לי! פשוט מאוד מציק לי שהוא מנסה לעשות עצמו מסכן בביהמש על מנת לשלם את המינימום שבמינימום! אשמח לתשובה כמה מזונות בד״כ פוסקים במקרה כזה. תודה

  השב
 • 12:12, 25 באוקטובר 2012

  שלום רויטל,
  בית המשפט יושב בתוך עמו והאמיני לי שהוא יידע אם הסיפור אינו נכון.
  מזונות בתך ייקבעו לפי צרכיה ואם יש בעתעד מטפלת או מעון אז עליו לשאת במחצית הוצאה זו. גן את מטפלת בה כרגע מגיעים לך דמי טיפול.

  תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.