• שאדי

  נשלח ע"ישאדי 21:20, 13 בדצמבר 2013

  שלום, כרגע אני נמצא בתהליך גירושין, המשכורת שלי נטו כ 10K, אשתי לא עובדת (מקבלת דמי אבטלה 4800). יש לי שני ילדים עם הוצאה של 2500 עבור גן וצהרון, בנוסף יש תשלום 2700 לשכירות. הוצאות נוספות משתנות עד 700 לחודש. מה סכום המזונות הצפוי? תודה

  השב
 • 13:26, 16 בדצמבר 2013

  שלום שאדי,
  מדוע יש צהרון אם האישה אינה עובדת ?
  יש להביא בחשבון שלאחר הגירושין ובאם האישה לא עובדת יש הנחות רבות לתשלום הגנים והחינוך.
  אתה צריך להסתכל על 1,250 ש"ח לכל ילד + מחצית הוצאות חינוך ועוד 40% מעלות הדיור ש 2,700 ש"ח נשמע סביר בהחלט.

  תגובה
 • 09:29, 17 בדצמבר 2013

  שלום, לגבי הצהרון היא טוענת שהיא מחפשת עבודה וקשה למצוא סידור לבן אם היא מוצאת עבודה באמצע שנת הלימודים. שאלה שניה: אני הרגשתי ומרגיש שאשתי התחילה לנפח הוצאות ואילו לא ההוצאות האמיתיות שלנו... אם אחרי שבית המשפט יקבע את סכום המזונות אשתי תעבור לגור אצל ההורים שלה - יש להם יחידת דיור - האם אני יכול לא לשלם דיור?? לגבי צהרון האם אני יכול לטעון שאני לא רוצה להיות חלק כל עוד היא לא עובדת? חוגים וקורסים האם אני יכול לא להיות חלק אם אני לא מסכים ? האם אני יכול לטעון שיש החנות / הטבות לנשים חד הוריות בשכירות, גנים וצהרונים כדי להוריד סכום מזונות? מה לגבי ביטוחי בריאות? אשתי טוענת שאם אני עדיין רוצה לחיות איתה ועם הילדים אז צריך לשבת עם עוד שלה ולהחייב להעביר סכום מסוים חודשי שהיא תדאג חבית ולצרכיו - סוג של מזונות - עקרונות אני מתנגד לזה ואני מריח מלכודת בנושא הזה.. מה אתה אומרת? בקשר להסדרי ראיה אשתי טוענת שאין לי מסוגלות הורית ואנחנו בליווי של עובדת סוציאלית... מה אתה מציע? תודה מראש, שאדי.

  תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.