אמירה פסולה של שופטת - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • א

נשלח ע"יא 15:40, 5 בינואר 2014

הנני מרוויח כ 2500-3000 שח בחודש.אני עצמאי והצגתי דוחות מיועץ המס שלי. אין לי השכלה אקדמית ואף לא מקצוע אשתי שמגיעה ממשפחה מבוססת מאוד מרוויחה כ 12000 שח בחודש היא אקדמאית בעלת תואר שני שופטת שפסקה את סכום המזונות קבעה כי עלי לשלם 7000 בחודש עבור שתי בנות בגילאי 1.8 ו 9 חודשים ! כשהסברתי לה שדבר זה לא יוכל להתקיים מפני שאינני מרוויח סכום הקרוב לסכום מזונות זה ,צעקה עלי השופטת ואמרה שמבחינתה שאעבוד 24 שעות ביממה. מעבר לכך שלפי חישוב שעשיתי, גם אם אעבוד 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע לפי שכר מינימום,לא אגיע אף ל 4000 שח מהם גם אני צריך לחיות,נראה לי שאמירתה של השופטת הינה לא חוקית ,פסולה ודורשת בדיקה. במילים אחרות ,להרגשתי,אמרה לי השופטת שמבחינתה עדיף לי להתאבד. מה עלי לעשות?

השב
  • 17:19, 5 בינואר 2014

שלום רב,
    אין בכוונתי להתייחס לאמירה כזו או אחרת.
    הנתונים שנתת אינם הגיוניים. לא ייתכן שתחוייב ב 7000 ש"ח לשני ילדים כאשר אתה משתכר את הסכום הזה
    משהו אינו הגיוני בנתונים שנתת.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.