הסדרי ראייה - פורום מזונות

שאלה חדשה
 • דני

  נשלח ע"ידני 14:45, 3 באפריל 2014

  שלום רב אני גרוש עם שלושה ילדים יש הסכם גרושים מזה שנה וחצי פעמיים בשבוע וכל סופ"ש שני וחגים לסירוגין יש לי שני ילדים גדולים 14 ו17 וילד בן 6 ה17 עושה כרגע בעיות ולא בא בכלל אלי ולא בקשר רציף עימי מזה כחודשיים הבת 14 עושה טובה פעם באה ופעם לא באה איתי הקשר הטוב הוא עם הילד בן ה6 החג הקרוב ליל הסדר היה אמור להיות איתי וגרושתי החליטה על דעת עצמה לנסוע איתם יש לציין שאף חג לא היו עימי מאז הגירושים ויש הפרה בנושא זה באופן קבוע ויש גם הסתות נגדי מצד הגרושה ומשפחתה האם ניתן לעשות משהו עד החג הקרוב בעניין ובכלל בחגים האם ניתן לעשות משהו לגבי הילד הגדול מהי הדרך המשפטית הטובה בעניין זה לגבי החג הקרוב ובכלל ומה ניתן לעשות לגבי הילד הגדול יש לציין שאני משלם מזונות באופן קבוע ןעוד דברים נוספים מחכה לתשובתך בהקדם דני

  השב
 • 17:12, 27 באפריל 2014

  שלום דני,
  צר לי שלא עניתי טרם החג, עקב חופשת חג.
  שאלת את השאלה בפורום מזונות ולא בפורום משמורת או הסדרי ראייה ועל כן אני מניח שאתה שואל האם אתה יכול לנקוט בסנקציות כלשהן עקב חוסר הקשר עם הילדים.
  התשובה היא לא.
  אתה יכול, רשאי וצריך לפנות לבית המשפט בבקשה מתאימה לגבי הסדרי הראייה אולם קח בחשבון שלאור גילם של הילדים, יתחשבו ברצונם ובאשר יש להם לאמר ולא ניתן יהיה להחליט עבורם מה לעשות.

  תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.