קיום הסכם גירושין - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • גלית

נשלח ע"יגלית 17:47, 14 ביוני 2014

שלום רב, התגרשנו לפני כחמש שנים, על פי הסכם הגירושין, הגרוש לי צריך לשלם לי 3,500 ש"ח מזונות לחודש בסך הכל. יש לנו שלושה ילדים, כיום בגילאים 10,13,16 תשלום המזונות מתקיים פחות או יותר בזמן אך הוא מסרב לשלם שום דבר מעבר למרות שמצויין בפירוש בהסכם. טיפולי שיניים, יישור שיניים, תשלומי בית ספר, שיעורים פרטיים וכו.. תשלומים אלו לשלושה ילדים הם רבים ומקשים עליי מאוד. כמו כן אינו מוכן לעדכן את המשכורת על פי המדד בטענה שתשלום המזונות שלו גם כך גבוה (כאמור 3,500 ש"ח עבור שלושה ילדים) דבר נוסף, אני גם משלמת בכל שנה לקיטנה, אך בהסכם לא ציינו שהוא אמור להתחלק איתי, כי בזמנו הוא טען שהוא יהיה אחראי להם בחצי מהחופש הגדול ולכן בחצי שלי זו בעיה שלי ולכן לא ציינו שהוא ישתתף בקיטנה לילד הקטן, אך בפועל הוא לא לוקח אותם חצי מהחופש אלא רגיל, פעמיים בשבוע וכל סוף שבוע שני (רק את בן ה - 10). שאלותיי הן: 1. מה אני בדיוק צריכה לעשות כדי לקבל ממנו את חלקו בתשלומים שאינו משלם קרי, תשלומי בית הספר, יישור שיניים וכו' 2. האם למרות שלא מצויין בהסכם הוא אמור להתחלק עימי גם בקיטנה היות והוא לא באמת אחראי על הילד במהלך החופש 3. לאן עליי לגשת ומה עליי להכין (קבלות, הסכם גירושין)? תודה מראש!

השב
  • 23:49, 21 ביוני 2014

שלום גלית,
    לגבי התשלומים שאינם משולמים לך את צריכה לפנות ללכת ההוצאה לפועל. עלייך להצטייד בעותק מקורי של פסק הדין.
    לגבי חייבים נוספים שאינם מוזכרים בפסק הדין עלייך להגיש תביעה לבית המשפט.
    המזונות נמוכים!

תגובה
  • 10:10, 22 ביוני 2014

אודה לקבלת תגובה.. נשלח כבר לפני שבוע.

תודה

תגובה
  • 10:11, 22 ביוני 2014

סליחה.. עכשיו ראיתי שנענה.

תודה

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.