מה עושים כשהגרושה מוציאה את הנשמה? - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • אריאל

נשלח ע"יאריאל 10:12, 2 בספטמבר 2014

פשוטו כמשמעו, ולא בראייה סובייקטיבית. הסדרי ראייה 50%-50%, הגרושה רוצה לנקום והופכת את חיי וגם חיי הילדים לגיהנום. היא מפרה הסדרי ראייה, מגיעה בימים שלי ואוספת הילדים מהקייטנות / ביה"ס, ואני נאלץ כמו טמבל להתקשר ולרוץ אחריה להתחנן שתתן לי אותם. לא מאפשרת לי לשוחח עם הילדים בטלפון כשהם נמצאים אצלה 3 ימים רצוף, כל פעם שרואה אותי עושה סצנות מטורפות כולל צרחות ליד הילדים שמתכנסים בתוך עצמם ולא יודעים מה לעשות. בחופש בימים שלי העבירה לי את הילדים בשש בערב ולמחרת דרשה לקבלם בתשע בבוקר (כשמגיע לי 24 שעות בדיוק כמו לה!). קשה להעביר את הסיפור בשלוש שורות אבל אני ממש מרגיש שלא יכול יותר להתמודד עם הטירוף הזה. אני רגוע ולא נגרר אחריה, אבל המצב הפך כבר לבלתי נסבל בכל קנה מידה. יש מה לעשות? אגב הפגיעה אינה רק בי, אלא גם ואולי בעיקר בילדים. אשמח מאוד ליעוץ או הכוונה שלך מה עושים במצב כזה, והאם אפשר לבד או שמומלץ להיעזר בעו"ד. הרבה תודה

השב
  • 11:25, 7 בספטמבר 2014

שלום אריאל,
    אתה חייב לעשות זאת דרך עורך דין והדרל היחידה היא להגיש תביעה למשמורת מלאה ולבקש תסקיר סעד דחוף וכן מינוי פסיכולוג ומתאם הורי.
    קיימת כמובן האפשרות של הגשת בקשה לפי בזיון בית משפט אבל לדעתי זה לא ייתן לך את מה שאתה מחפש.

קח ייצוג דחוף.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.