הסדרי ראיה - פורום מזונות

שאלה חדשה
 • מורן

  נשלח ע"ימורן 20:21, 5 באפריל 2015

  היי אני גרושה 3 שנים יש לנו ילדה משותפת בת 4 משמורת אצלי , בהסכם גרושים מבית המשפטהסדרי הראיה הם : ימי שני ורביעיי אצל האב מסיום הגן עד 19.30 כל שבת שניה הילדה אמורה לישון אצלו וחג ומועדי ישראל בחלוקה שווה הבעיה היא שהוא לא לוקח אותה אף פעם ללינה אצלו בסופש -( ולי אין בעיה אם הוא לא רוצה ) כשהיא חולה היא לעולם לא משתתף בימי מחלה ותמיד אני זאת שנשארת איתה ומפסידה ימי עבודה בחופשים המצב דומה : כשיש חופשה מרוכזת נניח בסוכות פסח וחופש גדול הוא אף פעם לא לוקח אותה מהבוקר אלא רוצה להגיע בשעה 16.00 כמו בשעה שהוא מוציא מהגן הוא אף פעם לא לוקח אותה בחופשים לפעילות ולטיולים ומסתפק בלקחת אותה שעתיים שלוש לגימבורי מרגיש כאילו אם הוא משלם מזונות ולוקח אותה פעמיים בשבוע לשלוש שעות אז הוא מבחינתו עשה את שלו , וכאן שוב הכל נופל עלי ואני זאת שצריכה להפסיד ימי עבודה ולקחת חופש האם זה מצב תקין ? יש מה לעשות ?

  השב
 • 08:37, 9 באפריל 2015

  שלום מורן,
  ברור שזה לא מצב תקין ולו רק בשל העובדה שהילדה מפספסת זמן עם אביה.
  לגבי אם יש מה לעשות - אני מבין מהכתוב שהאב כן מקיים הסדרי ראייה לפי מה שכתוב בהסכם ואילו הבעיה היא רק בנושאי החגים והחופשות והלינה בסוף השבוע.
  את יכולה להגיש תביעה לבית המשפט לקבלת תשלום עבור הזמנים אותם הוא לא מקיים - תביעה כזו נקראת תביעה לחיסרון כיס שנגרם כתוצאה מהפרת ההסכם.
  תביעות כאלו מתקבלות בבתי המשפט ויש בהחלט מצב שתביעה שכזו תעשה תיקון של המצב.

  תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.