מזונות לילדה זוג שלא נשוי - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • אבי

נשלח ע"יאבי 11:49, 14 ביוני 2015

שלום רב אני גרוש+2 בני 9 ו 7 אני משלם מזונות כ 3500+ חצי מהמשכנתא וכמו כן חצי מהצהרונים חוגים וכו' יוצא סכום של כמעט 6500 בחודש. המשכורת שלי היא 9800 נטו. לפני שנתיים נכנסתי לקשר עם מישהי והיא נכנסה להריון ונולדה לנו ילדה היינו גרים ביחד כמובן .הקשר שלנו עלה על שרטון עקב זה שהיא השאירה אותי עם חובות מטורפים שהיא הייתה אמורה להשתתף איתי בשכירות והוצאות הבית ( בית שהיא בחרה להשכיר והיה לנו הסכם בעל פה שהכל יהיה חצי חצי) . כמובן שהרוב היה עליי ואני שילמתי את רוב הדברים במשך כשנתיים. נפרדנו בהבנה יפה והבטיחה לא לעשות בעיות לגבי הילדה ושאראה אותה מתי שאני רוצה. אך מה... לאחר יומיים התהפכה ..אמרתי לה שכרגע השארת אותי בחובות של כ 200 אלף שקל ואין לי כסף כרגע לשלם כלום. עבר רק חודש! מהפרידה. לא היה לנו חשבון משותף הכל חשבונות נפרדים. כרגע היא מונעת ממני לראות את הילדה קרוב לחודש לא ראיתי אותה. אני יודע שהיא פנתה לעורך דין להגשת תביעה. מה המקסימום שהיא יכולה לקבל כבר במקרה הכי גרוע.... היא קנתה רכב חדש בכ 100 אלף ש"ח בזמן שהיינו ביחד ויש לה משכורות של 9000-12000 שח נטו. מחכה לתשובה מהירה תודה

השב
  • מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

שלומי באשי, עו"ד,מנהל הפורום

18:34, 14 ביוני 2015

שלום אבי,
    את זה שצריך לגשת לבית המשפט ולפתוח בהליך של הסדרי ראייה.
    מציע לך לגשת לרווחה כבר מחר ולנסות לערב אותם.
    אין כל סיבה שלא תראה את הילדה.
    לגבי מזונות - צריך לקבל עוד פרטים לגבי גיל הילדה, מקום המגורים כדי להעריך.

תגובה
  • 19:09, 14 ביוני 2015

היי
    הילדה בת 8 חודשים היינו גרים באשדוד והיא לקחה את הילדה ועברה איתה לראשון לציון.
    תודה

תגובה
  • מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

שלומי באשי, עו"ד,מנהל הפורום

09:32, 24 ביוני 2015

שוב שלום,
    לגבי הסדרי הראייה אתה חייב לגשת לבית המשפט ולרווחה כפי שאמרתי קודם.
    לגבי דמי המזונות - מאוד תלוי היכן היא מתגוררת. עקרונית המקובל הוא סך של 1400 ש"ח בצירוף 30 אחוז מעלות הדירו ובצירוף מחצית מהוצאות החינוך.
    כמובן שעל זה צריך להתדיין שכן היא צריכה להשתתף בעלות ההסעה של הילדה אליך וזאת על מנת שלא תיפגע מכך שעברה.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.