• פלונית

  נשלח ע"יפלונית 20:40, 17 ביולי 2012

  גרושה +2 נקבעו לי מזונות סך 2500 שח בבית הדין הרבני. בקשתי הגדלת מזונות על סכום נמוך זה שבטח לא כולל מדור לצערי הפסיקה היתה שהיות ולפי דעת ביהד אני לא משתפת פעולה עם הרווחה ועקב מצבו הכלכלי איני זכאית לעת עתה להגדלה ולא לתוספת מדור. 1. הצד השני מנסה להראות כאלו שאיני משתפת פעולה. אך בפועל לדעתי יש הרבה עיכובים מצד הרווחה כי אין מקום במרכז הקשר 2. הגרוש בעל עסק אך בפועל הגיש דוח מרואה חשבון שהעסק כביכול בתחילתו ולכן בעל הפסדים רבים. איך עלי להתמודד והוכיח את חפותי? איך אוכיח שאולי עובד שחור והדוח שהגיש שיקרי ומעורבים בו הוצאות לא של העסק? כמה בערך מזונות סביר שאקבל במקרה שמוכיח הפסדים והוא בעל חובות? האם 3500 שח זה לא מעט?בתקווה שיסכימו בעתיד להוסיף מדור? תודה

  השב
 • 08:40, 18 ביולי 2012

  שלום,
  הייתי מניח כי מדובר במזונות אישה אולם מכיון שכתב כי רשויות הרווחה מעורבות אז אינני יודע האם מדובר במזונות אישה או אילדים.
  אנא הבהירי כדי לקבל תשובה.

  תגובה
 • 10:18, 18 ביולי 2012

  מדובר על מזונות ילדים בלבד. בפסד לא מדובר כלל על מדור ועל הוצאות חריגות.

  אודה לתשובה על כל הסעיפים תודה

  תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.