פשיטת רגל - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • ד

נשלח ע"יד 10:09, 6 באוגוסט 2015

הנני בהליך פשיטת רגל מזה חמש שנים. לפני כשנה בגלל כשל מסויים (לא התנהלות כלכלית) הוציאו אותי מההליך ללא ידיעתי לחצי שנה. כעבור חצי שנה החזירו אותי להליך בתנאי שאשלם הפיגורים, וכך היה. כיום הדברים מתנהלים ומסודרים ללא דופי. חובותי עומדים על מיליון שקל בקירוב וזאת מכיוון שלקח לי זמן רב להבין שאני לא צריכה הוצאה לפועל אלא פשיטת רגל, ובכך החובות תפחו למימדים שאין להם אחיזה במציאות. הנני גרושה מזה 20 שנה . ואם לשני ילדים. עובדת במקום מסודר עם משכורת זהומה מאד ואין לי שום נכסים או כספים הכל נלקח בטרם הגעתי לפש"ר. ולעניין עצמו, האם אני נמצאת בשלב בו אוכל לקבל הפטר חלוט לנוכח הרפורמות החדשות, כגון שמיטה וכו' או הסכם מותנה למרות שאני ממש חדלת פירעון ואין שום פוטנציאל עתידי לפרעון החובות. או להרים ידיים ולהגיד זה עוד לא הזמן למרות כל האפשרויות והאפשרויות לא מתאימות למצבי.

השב
  • מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

שלומי באשי,מנהל הפורום

22:27, 10 באוגוסט 2015

שלום ד'
    השאלה אינה קשורה לדיני מזונות ודיני המעמד האישי אינני רוצה לייעץ בתחום בו איני יכול להיות נחרץ בדעתי. אנא הפני שאלתך לפורום המתאים.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.